Bezpieczeństwo!

Wiele osób zastanawia się, czy ich mienie będzie bezpieczne podczas procesu przewożenia. Taxi bagażowe dysponuje ubezpieczeniem obejmującym wszystkie przewożone rzeczy w czasie transportu, a dodatkowo również podczas wnoszenia czy znoszenia. Dzięki temu mamy pewność, iż nawet w razie nieszczęśliwego wypadku nie stracisz swojego dobytku!

Na co zwracać uwagę, wybierając firmę przeprowadzkową
Przeprowadzka to poważny krok w życiu każdego z nas. Aby przebiegła ona szybko i bez problemów, warto wybierać firmy doświadczone i oferujące określone możliwości. Na co zwracać uwagę wybierając firmę przewozową?

doświadczenie - wieloletnie doświadczenie jest kluczowe - świadczy o zaangażowaniu oraz umiejętności wykonywania zróżnicowanych zadań stawianych przez klientów.
flota - zróżnicowana flota to podstawa - firma powinna posiadać samochody osobowe, półciężarowe i dostawcze, aby w pełni spełniać oczekiwania klienta.
pracownicy - powinni być to wykwalifikowani kierowcy oraz osoby wspomagające w pakowaniu mienia na specjalne życzenie klienta.
ceny - powinny być ustalane na podstawie ilości przewożonego mienia oraz kilometrów. W cenie uwzględnione powinna być również pomoc kierowcy podczas wnoszenia czy znoszenia mienia.
kontakt z klientem - bardzo istotny jest pierwszy kontakt z firmą oraz ustalenie godziny i miejsca spotkania Wiele firm oferuje proste formularze kontaktowe do wypełnienia na swoich stronach internetowych, warto jednak pamiętać, iż to podczas kontaktu face-to-face klient zdobywa zaufanie do konkretnej firmy.