Kadra i flota

Wielu klientów pyta o nasze zaplecze techniczne oraz pracowników. Uważamy, iż jest to jedno z najważniejszych zagadnień oraz istotny punkt świadczący o naszym wysokim profesjonalizmie. Bagażowe taxi współpracuje wyłącznie z profesjonalistami.

Co wyróżnia kierowców taxi bagażowego?
punktualność - to jedna z naszych kluczowych zasad. Punktualność w bagażowym taxi jest nie tylko wyrazem profesjonalizmu, ale i szacunku do wszystkich klientów. Trzymając się ustalonych dat i terminów udowadniamy, iż cenimy czas naszych klientów. Zjawiamy się na umówionych miejscach kilka minut przed czasem.
sumienność - dzięki zaangażowaniu naszych kierowców mamy pewność, iż każde zlecenie zostanie wykonane rzetelnie i bez problemów. Są to osoby przygotowane do konkretnej pracy i świadome ciążących na nich obowiązków.
profesjonalizm - to, jak pracujemy świadczy o naszej firmie. Staramy się stale podnosić nasze kwalifikacje i świadczyć coraz lepsze usługi. nasi kierowcy to osoby doświadczone w prowadzeniu samochodów różnego typu, dlatego też można być pewnym, iż powierzone im mienie jest bezpieczne i w dobrych rękach.
pozytywne nastawienie do klientów - zdajemy sobie sprawę, iż każdy może mieć gorszy dzień. Wiemy też, jak ważne jest sympatyczne podejście do każdego klienta, bez względu na typ wykonywanego przez nas zlecenia. Nasi klienci mogą być pewni, iż poza profesjonalizmem pracowników bagażowego taxi cechuje również ludzka życzliwość, która objawia się nie tylko w pracy, ale i poza nią. To sprawia, iż dla naszych klientów jesteśmy wiarygodni i godni zaufania - to dla nas najlepsza rekomendacja.

Również nasze samochody nie były wybierane przypadkowo: jest to specjalnie przygotowana flota, odpowiednia do przewożenia zarówno niewielkich bagaży, jak i przedmiotów o dużych gabarytach. Każdy z naszych samochodów posiada aktualne przeglądy oraz przechodzi rygorystyczne kontrole drogowe. To również dowód na to, iż w szczególności dbamy o naszych klientów.