Nasza oferta - zapoznaj się z nią!

Nasza oferta została stworzona na bazie wieloletniego doświadczenia - wiemy, jakie usługi są potrzebne w dużych miastach i chcemy świadczyć je kompleksowo. Opracowując zakres działania staraliśmy się również poznać najpowszechniejsze problemy naszych klientów. Bagażowe taxi stało się niejako kompromisem pomiędzy koniecznością szybkiego przewożenia mienia z miejsca na miejsce, jak również przewożeniem osób czy niewielkich bagaży.

Nasze usługi oferujemy przede wszystkim osobom prywatnym, ale zapraszamy także firmy. Nasza pomoc obejmuje:
bagażowe taxi dla osób prywatnych - zajmujemy się przewożeniem mienia osób prywatnych z konkretnego miejsca pod wskazany adres. W ramach naszych usług możemy pomóc Ci spakować rzeczy oraz odpowiednio zabezpieczyć je podczas transportu. W przypadku wyrażenia chęci - nasi kierowcy pomogą Ci również z wniesieniem dobytku do nowego lokum.
Bagażowe taxi firm - obecnie wiele firm poszukuje nowych, lepiej usytuowanych lokalizacji dla swoich biur. W związku z tym odnotowujemy coraz większy ruch również w segmencie firm małych i średnich. Aby odpowiednio dopasować się do samej firmy i nie wpływać na spójność jej pracy chętnie dopasujemy się godzinowo do wykonania zadania - możemy zorganizować ją w godzinach wieczornych, jak również w weekend. Dzięki temu praca biura nie zostanie zakłócona.
Bagażowe taxi dla dużych gabarytów - wiele osób pragnie przemieścić również meble, sprzęty takie jak pralki, lodówki. Niestety, nie ma możliwości przewiezienia ich samochodem osobowym. W takich sytuacjach pomagamy udostępniając samochody odpowiednie do przewożenia dużych gabarytów.
pomoc w dużych zakupach - ta możliwość to przede wszystkim oferta dla osób starszych, o ograniczonych możliwościach ruchowych, również dla osób zapracowanych, które nie chcą tracić czasu na zakupy. Poprzez odpowiednie dobranie godziny nasi pracownicy wykonają odpowiednie zakupy oraz dostarczą Ci je pod same drzwi, oszczędzając jednocześnie Twój czas oraz nerwy.
pakowanie mienia - to opcja szczególnie istotna dla osób prywatnych, planujących przeprowadzkę. Nasi pracownicy w sposób profesjonalny pomogą Ci zabezpieczyć i zapakować cenne przedmioty, takie jak zabytkowe meble, bibeloty, przedmioty wykonane ze szkła czy porcelany i wiele innych.
przewóz osób - wielokrotnie zdarza się, iż otrzymujemy zlecenie przewozu osób z punktu A do punktu B. Najczęściej są to osoby pragnące się dostać w konkretne miejsca w mieście: na lotnisko, dworzec, ale również do stref przemysłowych. Naszym zadaniem jest również pomoc w transporcie osób z ograniczoną sprawnością ruchową - w takich przypadkach oferujemy również pomoc kierowcy w wygodnym i bezpiecznym zajęciu miejsca i wysiadaniu.