Taxi bagażowe - poznaj nas lepiej!

Taxi bagażowe powstało na gruncie doświadczenia zawodowego wielu pracowników, zarówno kierowców, jak i pracowników administracyjnych. Dzięki umiejętności planowania oraz doskonałego zarządzania, jak i współpracy z doskonałymi kierowcami udało nam się stworzyć firmę rzetelną, stawiającą na jakość swoich usług. Każdego dnia stykamy się z problemami naszych klientów, które staramy się rozwiązać z jak największym pożytkiem dla klienta. To sprawia też, iż w oczach osób którym pomagamy jesteśmy autentyczni i zaangażowani. Nie ma lepszej reklamy! Jako taxi bagażowe spełniamy dwa ważne warunki – jesteśmy szybcy oraz skuteczni.

Taxi bagażowe to nowoczesna i innowacyjna firma na polskim rynku. Łącząc potrzeby wielu klientów oferujemy nie tylko możliwość szybkiego przemieszczania się oraz swojego mienia, ale i wykonywanie bardziej skomplikowanych operacji logistycznych.

Kim są pracujący w Taxi bagażowym kierowcy? Nasi kierowcy to profesjonaliści z wieloletnim stażem. Dzięki pracy w międzynarodowych firmach doskonale znają przepisy ruchu drogowego. Drugim atutem jest doskonała znajomość miasta, w którym pracują. Dzięki temu możliwe jest omijanie największych korków oraz wykonywanie tras drogami alternatywnymi, nie zawsze znanymi ale tym samym: skutecznymi. Nasza wiedza i doświadczenie przekłada się na szybkość i precyzję wykonywanych zleceń bagażowego taxi!

Z pewnością ucieszy Cię również fakt, iż nasi kierowcy to osoby odpowiednie również do pomocy podczas wnoszenia czy znoszenia konkretnych przedmiotów Jeśli jest taka konieczność - uwzględnij to w formularzu zamówieniowym. Bagażowe taxi to również możliwość skorzystania z pomocy wykraczającej poza klasyczny transport.

Mocną stroną bagażowego taxi są również samochody - dopasowaliśmy naszą flotę do oczekiwań różnorodnych klientów. Przede wszystkim są to samochody transportowe średniej wielkości, idealne do przewożenia mienia osób prywatnych. Drugim typem samochodów są duże wozy transportowe, dostosowane do przewożenia znacznie większej ilości rzeczy, np. w przypadku transportu mienia firmowego. Oferujemy również możliwość wykorzystania samochodów osobowych z dużymi bagażnikami oraz wygodną kabiną, odpowiednią do przewożenia klientów: osób starszych, matek z małymi dziećmi. Tak szeroka flota pozwala nam oferować zróżnicowane usługi dla różnorodnych klientów.

Również nasz cennik stworzony został z myślą o klientach - pragniemy być nie tylko najlepsi w tym, co robimy, ale również konkurencyjni cenowo. Jeśli masz dla nas nietypowe zlecenie - spotkajmy się i uzgodnijmy indywidualne warunki umowy! Bagażowe taxi spełni Twoje oczekiwania!